Kalite Politikamız

HÄCKER KÜCHEN güvenilirlik, ilericilik ve adil fiyatlara kalite demektir. Pazardaki iyi konumumuzu, üretim ve satış alanlarında gücümüz, zamanında yeni ürün geliştirmemizin yanı sıra, en başta ürünlerimizin yüksek kalitesine borçluyuz.

Kalite politikamızın yönelmiş bulunduğu en önemli hedefler müşteri odaklılık, mümkün olan azami kalite ve sürekli iyileştirmedir. Yalnızca müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak istemiyoruz, aynı zamanda müşterilerimizi büyülemek de istiyoruz.

Müşterilerimiz için önemli faktörlerden biri de ürün güvenliğidir. Bu nedenle Häcker, proseslerimizi ve ürünlerimizi düzenli aralıklarla itinayla kontrol eden ve uygunluğunu onaylayan TÜV Rheinland tarafından harici bir denetime tabi tutulmaktadır. Böylece denetlenmiş güvenliği simgeleyen GS sembolünü ürünlerimizde kullanma yetkimiz vardır.

Başarımızın anahtarı, ürünlerin ve proseslerin sürekli iyileştirilmesi ve özellikle tüm şirket çalışanlarının kalite politikamız doğrultusunda her bir günün getirdiği görevlerin üstesinden gelmeleridir.