Hakkımızda

                                                                       

Dünyanın birçok ülkesine üretim yapan Häcker Küchen GmbH & Co. KG, Türkiye’de 1999 yılından itibaren EFE’S Ltd. tarafından “Ana Bayi – Premium Partner” unvanı ile temsil edilmektedir.

Mutfak mobilyaları sektöründe dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü, işlevselliği ve tasarımlarıyla ön plana çıkan markamız hem klasik hem de modern tarzdaki mutfaklarıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. Caddebostan merkez ofisimizde, güçlü mimari proje ekiplerimiz ile her yıl güncellenen kapak koleksiyonları, malzemeleri ve renkleriyle kişiye özel üretim imkanı sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz Almanya’da üretilmekte olup; sistematik şekilde ithalatı yapılarak, kendi montaj ekiplerimiz ile Häcker standartlarına uygun olarak aynı kalite ve titizlikle müşteriye teslim edilmektedir.

EFE’S Ltd. 2019 yılından itibaren; artan iş hacmine paralel olarak, mutfak sektöründe tecrübeye sahip yetkili satıcılarla bayilikler oluşturmaya başlanmıştır.

Bu sebeple, İstanbul Etiler’de Kor Yapı, Cemil Topuzlu Caddebostan’da EnPlus A.Ş. ve İzmir’de İz Dizayn yetkili satış noktaları faaliyetlerine başlamışlardır.

Yetkili satıcılık yapılanmasının ilerleyen yıllarda da devam etmesi hedeflenmektedir.